دکوراسیون سبز

سبز از انواع رنگ هایی است که به دکوراسیون داخلی منزل شور و نشاط خاصی می بخشد و شما می توانید برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه های مدرن و کلاسیک از این رنگ زیبا و خاص استفاده کنید. در ادامه این مطلب طراحی دکوراسیون داخلی سبز برای قسمت های مختلف منزل را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

رنگ سبز دارای تنالیته متنوعی مانند سبز یشمی ، سبز ارتشی ، سبز پسته ایی ، سبز زمردی ،  سبز نعنایی ، سبز پاستلی ، سبز کله غازی و … می باشد. این رنگ با تنالیته های متنوع خود به هر محیطی تازگی و نشاط می بخشد. شما می توانید از یک پالت رنگی که ترکیبی از رنگ سبز با رنگ های دیگر است بر اساس سبک طراحی داخلی خانه خود استفاده کنید. رنگ سبز نمادی از طبیعت است. ترکیب رنگ سبز با رنگ آبی باعث ایجاد فضایی آرام و فرح بخش می شود. بهتر است برای نشیمن از رنگ هایی با خاصیت درمانی استفاده کنید. برای دکوراسیون اتاق خواب نیز می توانید از ترکیب رنگ سبز با رنگ هایی مانند بژ ، کرم و رنگ های روشن استفاده کنید و یا از ترکیب رنگ های طبیعی و گرم بهره مند شوید.

به نمونه های زیر توجه فرمایید

در کنار رنگ های درخشان می توانید از رنگ های روشن که زمینه ای مناسب ایجاد می کنند استفاده کنید. زمانی که می خواهید از تنالیته های درخشان و زنده رنگ سبز استفاده کنید، با به کار بردن رنگ های روشن در کنار آن می توانید فضایی ساده و دلنشینی را ایجاد کنید که در آن رنگ های سبز در الویت قرار دارند. تنالیته های روشن تر رنگ سبز نیز می توانند نیاز به رنگ های خنثی در محیط را بر طرف کنند. هم چنین رنگ های پاستلی با تنالیته های روشن رنگ سبز هماهنگی زیبایی ایجاد کرده و فضایی آرام را به ارمغان می آورند.